باربری شرق تهران
باربری شمال تهران و شرق تهران
سپتامبر 2, 2019
باربری شرق تهران
نکات حائز اهمیت در خصوص اسباب کشی افراد مسن
نوامبر 27, 2019
اسباب کشی ارزان قیمت در شرکت ها و اداره جات

اسباب کشی ارزان قیمت در شرکت ها و اداره جات و نکاتی در مورد آن

اسباب کشی ارزان قیمت در شرکت ها و اداره جات یکی از دردسر های کاری به حساب می آِید چرا که جابجایی و اسباب کشی لوازم و وسایل ادارجات و شرکت ها، کار مشکل و زمان بری محسوب میشود و ما در این مقاله از سری مقالات سایت اتوبار کوثر (باربری شرق تهران، باربری شمال تهران) قصد داریم نکات مهم در این باره را برای شما یادآور شویم و راهکار های آن را برای شما عزیزان ذکر نماییم تا با استفاده از خدمات و سرویس های اتوبار کوثر بتوانید اسباب کشی شرکت ها و ادارجات خودتان را به سادگی انجام دهید و با صرف کمترین هزینه، کمترین زمان، بصورت مطمئن و بی دردسر امر اسباب کشی در ادارجات و شرکت های خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید که تمام نکاتی رو که باید جهت اسباب کشی منازل رعایت کنید، در اسباب کشی مراکز، اداره و شرکت ها هم نیز صادق میباشد و شما در صورت عدم رعایت نکات مهم آن از لحاظ هزینه، زمان، انرژی و … متضرر خواهید شد. در ادامه این مطلب کاربردی با سایت اتوبار کوثر (باربری شرق تهران، باربری شمال تهران) همراه باشید و حتما از موارد علمی و ثابت شده ای که ذکر میکنیم نهایت استفاده رو در جهت راحتی خود در اسباب کشی ببرید.

اسباب کشی ارزان قیمت در شرکت ها و اداره جات
اسباب کشی ارزان قیمت در شرکت ها و اداره جات

استفاده کردن از کارتن و جعبه

اغلب بیشتر شرکت ها در انباری های خود تعدادی از جعبه ها و کارتن های حمل فایل ها و پرونده ها را دارند، ولی در غیر این صورت مانند اسباب کشی کردن وسایل منازل، اینبار هم توصیه میشود که از جعبه و کارتن اسباب کشی جهت این منظور استفاده گردد. یعنی میتوان در این جعبه ها پرونده ها و پوشه های اداره یا شرکت و یا کتاب و سایر لوازم و وسایل را بسته بندی و جانمایی کرد. جالب است بدانید که در بعضی از کشور های دنیا جعبه های مخصوصی در ادارجات و شرکت ها برای امر جابجایی لوازم و وسایل اداری و شرکتی تعبه میکنند که در اصطلاح به آنتها توت یا همان (Tote) میگویند.

خالی کردن فایل ها

پیش از این که ما پرسنل و کارکان اتوبار کوثر (باربری شرق تهران، باربری شمال تهران) تماس حاصل کنید، فایل ها و پوشه های اداره یا شرکت از جای خود که معمولا انبار شرکت و اداره است خارج کرده و برای امر اسباب کشی خالی و آماده سازید. برای امر اسباب کشی قادر هستید از این جعبه ها و کارتن ها استفاده نمایید و در صورتی که از این فایل ها و جعبه ها با اندازه کافی ندارید و یا اصلا ندارید میتوانید از قبل به باربری کوثر تماس گرفته و از آنها تقاضای کمک در این زمینه را داشته باشید.

دقت و توجه در بسته بندی کامپیوتر ها

در ارتباط با اسباب کشی ادارجات و شرکت ها نکته مهم حمل و نقل و جابجایی لوازم کامپیوتر و الکترونیکی و فکس و پرینتر میباشد. نحوه بسته بندی و جابجایی این وسایل توسط خودتان و در ادامه باربری، بسیار حائز اهمیت است و امکان آسیب دیدگی به مانیتور ها و لب تاپ های شکستنی و حساس وجود خواهد داشت و آنها باید در کارتن ها و جعبه های مخصوص به خود گذاشته شوند. در بسته بندی این گونه موارد در کارتن ها بهتر این است که در بین آنها از پلاستیک ها و فوم های مخصوص استفاده کنید تا میزان ضربه وارده با آنها طی اسباب کشی و جابجایی به کمترین حد خودش برسد. البته این نکته هم وجود دارد که اپراتور ها و کارکنان اتوبار کوثر (باربری شرق تهران، باربری شمال تهران) حرفه ای و با تجربه هستند و در این موارد نکات ایمنی و جوانب احتیاط رو رعایت مینمایند اما بهتر است شما عزیزان هم به نکات ذکر شده توجه کنید تا کمترین احتمال آسیب دیدگی را حین جابجایی داشته باشید.

آماده سازی مناسب و داشتن طرح و نقشه معین

نکته دیگر اینجاست که برای اسباب کشی ارزان قیمت در شرکت ها و اداره جات بهتر است پیش از شروع امر اسباب کشی، شما عزیزان نقشه و طرحی در خصوص اینکه لوازم شرکت بصورت مشخص در کجا قرار بگیرد داشته باشید تا حین و بعد از اسباب کشی دچار مشکل نشوید.

نکته اول در خصوص اسباب کشی ارزان قیمت در شرکت ها و اداره جات اینجاست که ابتدا باید محل مقصد جابجایی رو کاملا آماده و مرتب نمایید، سپس محل دقیق وسایل از قبل از اسباب کشی مشخص و معین شده باشد. مثلا در مورد جابجایی گاو صندوق و یا گاو صندوق های شرکت و اداره میبایست از قبل و یا حین باربری هم با کارکنان باربری کوثر هماهنگ کنید هم اینکه به دلیل سنگین بودن آن باید محل دقیق جایگذاری آن را در مقصد مشخص کرده باشید تا در ارتباط با اینطور وسایل دچار ناهماهنگی و مشکل نشوید. همینطور بهتر است از قبل بدانید که میز کنفرانس، ویدئو پروژکتور، دستگاه حضور و غیاب، میز های کارمندان و پرینتر و …. در کدام قسمت و کدام اتاق باید قرار گیرد تا کارتان در مقصد بسیار ساده تر شود.

چسباندن برچسب یا نوشتن با ماژیک روی کارتن ها و جعبه ها

اقداماتی همچون نوشتن محتویات کارتن ها روی آنها و مشخص کردن جنس و نوع بار و مقصد هر کارتن و جعبه هر کدام میتوانید راهکار های مناسبی جهت اسباب کشی آسان برای ادارجات و شرکت ها محسوب شود. در همین راستا شما میتوانید حتی از برچسب های رنگی نیز استفاده نمایید و با اپراتور های باربری کوثر همانگی های لازم را انجام دهید. شما همچنین میتوانید از تکه های کاغذ نیز در این راستا استفاده کنید و کار خودتان و اپراتور های باربری کوثر را نیز آسان و دلچسب تر کنید.

در تمامی مراحل شما عزیزان میتوانید از اتوبار کوثر تحت عنوان باربری شرق تهران و باربری شمال تهران کمک بگیرید و یا حتی تمامی مراحل انجام کار اسباب کشی ادارجات و شرکت های مورد نظر خود را به آنها واگذار نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *